TP-Link'ten 450Mbps dual-link router!


TP-LINK, gelişmiş özelliklere sahip kablosuz router'ı TL-WR2543ND'yi üretti. Band kalitesi ve iletim hızını arttıran; kablosuzda 802.11n ile 450 Mbps, 4 adet gigabit Ethernet portu ile 1000 Mbps kablolu hız ve kolay kurulum sağlayan yeni router, özellikle ev ve ofis içerisinde yüklü dosyalar indiren, HD kalitesinde online film seyretmek ve oyun oynamak isteyenlere "sınırsız" kablosuz/kablolu performans sağlıyor.
TP-LINK, bu cihaz ile kablosuz iletişimde iletim hızını 450Mbps'ye kadar çıkartabiliyor. Cihazda bulunan Dual Band özelliği ile 2.4Ghz ve 5 Ghz'lik iki band oluşturuluyor, böylece 2.4 Ghz'de çalışan mobil telefon, radyo ve diğer elektronik cihazların yarattığı kirlilikten kurtularak, daha yüksek frekansta kesintisiz ve pürüzsüz iletişim sağlamak mümkün oluyor.
Kablolu bağlantılar için dört adet 'Gigabit' Ethernet portuna sahip olan cihaz, HD video akışları, VoIP aramaları ( Data hattı üzerinden ses transferi) , büyük boyutlu dosya paylaşımı ve online oyun oynama gibi yüksek bant genişliği gerektiren uygulamaları aynı anda çalıştırma özelliğine sahip bulunuyor.
TL-WR2543ND üzerinde bulunan USB portu, "printserver" özelliği ile bağlanacak USB yazıcılarını ağ yazıcısı haline getirerek, ağdaki tüm cihazların kullanımına açıyor. Ayrıca USB portuna bağlayabileceğiniz harici USB diskinizi bir ağ depolama noktasına çevirdiği gibi, ftp dosya sunucu özelliği ile ağınızdaki ve hatta internet üzerinden dışardaki tüm kullanıcılara diske erişim imkanı sunuyor.
Bağlanan disk üzerindeki ses, video veya fotoğraf dosyalarınızı da medya sunucusu özelliği ile ağdaki diğer cihazlara kolaylıkla paylaştırıyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları