Ucuz iPhone başta her ülkede çıkmayabilir!


Apple'ın cep piyasasının alt kesimlerinin de kontrolünü eline almak üzere bir ucuz iPhone geliştireceği, aylardır konuşuluyor. Henüz ortaya çıkan bir rapor ise ucuz iPhone'un başta kısıtlı olarak piyasaya sürüleceğini iddia etti.
DigiTimes'ın "Tayvan'daki iPhone tedarik zincirinde dolaşan söylentilere" dayandırdığı haberine göre uygun fiyatlı iPhone, 2.5 milyon ile 3 milyon birim arasında üretilecek ve öncelikle gelişmekte olan piyasalarda denenecek. Ancak sitenin haberini dayandırdığı kaynaktan şüphelenmemek elde değil.
Söylentiden anlaşılıyor ki ucuz iPhone'un başarısı, gelişmekte olan piyasalarda denendikten sonra farklı bölgelerde de satışa sunulabilecek. Yine de rapor, böyle bir plandan bahsetmiyor.
Bugüne kadar ortaya çıkan birçok ucuz iPhone söylentisi var. Bunlardan belki de en önemlisi, cihazın 330 dolar civarında bir fiyata sahip olacağı yönündeydi. İpuçları, ucuz iPhone'un yaz sonunda veya Apple'ın geliştirici konferansı WWDC'de ortaya çıkabileceğini işaret ediyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları