Ultra taşınabilir USB bellekler...


Ultrabook'ların, ceplerin ve tabletlerin depolama kapasitelerini katlayacak, dünyanın en küçük USB 3.0 bellekleri, sadece birkaç gün sonra Türkiye'de satışa sunuluyor.
PKparis'in ürettiği USB bellekler, minimal, şık tasarımıyla göze hitap ettiği gibi performans konusunda da oldukça etkileyiciler. PKparis, PC/Mac (ultrabook)'lara özel K'1 ve cep, tabletlere özel K'2 belleklerinde Magsafe Power ve Apple MacBook tasarımından ilham almış.
Dünyanın en küçük boyutlu USB 3.0 belleği olan PKparis K'1, sadece 15.8 x 15 x 7 mm boyutlarında ve özellikle ultrabook'larla beraber kullanılmak üzere geliştirilmiş. 32GB ve 64GB seçeneklerine sahip bellekleri ultrabook'unuza taktıktan sonra onun varlığını rahatlıkla unutabilirsiniz, çünkü dışarda kalan kısmı sadece 4mm.
pkparis, usb, bellek, çubuk, cep, telefon, ultrabook
PKparis K'2 ise Android'li cep ve tabletlere özel, inanılmaz küçüklükte bir USB depolama anahtarı. 16GB'lık alan sunan bellek çubuğu, microUSB bağlantılı Android'li cihazlarınız arasında veri aktarımı için yeni bir yol sunuyor. Ürünün boyutunu küçültmek üzere microSD kart okuyucusu, USB konektörüne eklenmiş.
K'1 ve K'2, 1 Kasım'dan itibaren Türkiye'de satışa sunulacak.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları