Volvo Kamyon'dan mobil oyun!


750 bg'lik yepyeni bir Volvo FH16 kullanıyorsunuz. Aniden yolun ortasında bir engel beliriyor. Zamanınız çok kısıtlı. Ne yapacaksınız? Volvo Kamyon'un akıllı telefon ve tabletler için tasarladığı yeni oyunu FH16 750'de, güçlü refleksler sonucu çok etkiliyor.
Volvo Kamyon Dijital Pazarlama Stratejisti Niclas Hermansson yeni oyun ile ilgili; "Bu özel oyunumuzu, en güçlü çekicimiz olan Volvo FH16'nın 25. yıldönümü ile aynı zamanda sunacağız. 25.yıldönümü kutlamalarımızın bir parçası olarak, tüm kamyon meraklıları için heyecan verici eğlenceler hazırlıyoruz" dedi.
Oyunda kamyonun önünde beliren engellerin hızlı bir şekilde atlatılması hedefleniyor. Hafifçe vurma, çizgisel ve dairesel sürüklemeler gibi parmak hareketleriyle ile kolayca oynanabiliyor. Eğer hızlıysanız ve doğru hareketleri seçerseniz, gerekli puanı kazanarak bir üst seviyeye geçebiliyorsunuz.
Niclas Hermansson konuyla ilgili olarak; "Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor bir oyun. Eğer iyiyseniz, yüksek skor listelerinde yer alabilirsiniz. Ayrıca sonuçları Facebook veya Twitter'da paylaşarak başarınızla övünebilirsiniz. Kamyon sürücülerini ve meraklılarını bir araya getiren grubumuz Worldtrucker'da haftalık ödüllerin verildiği bir yarışma da var. Dünyada bu tip gelişmiş oyunlar sunan tek kamyon şirketi olduğumuzu söyleyebiliriz. Oyunlarımız sayesinde hem kamyon kullanıcıları ile özel bir iletişim kurabiliyoruz, hem de eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde çok geniş kitlelere ulaşabiliyoruz" diyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları