Windows 8 Beta olmayacak!


Microsoft'un son kez boy gösterdiği CES'te Windows 8'in çıkış tarihiyle ilgili bilgi vermesi bekleniyordu, fakat sadece, daha önce de belirttiği gibi beta sürümünü Şubat ayı sonlarında yayınlayacağını duyurdu. ZDNet'ten Mary Jo Foley ise farklı düşünüyor ve Microsoft'un beta yayınlamayacağını söylüyor.
Mary bu iddiasını geçen hafta Microsoft'un halka ilişkiler müdürü Janelle Poole'un yaptığı açıklamaya dayandırıyor: "Henüz çıkış tarihini konuşmadık ve genelde konuşmayız da. Her zaman kilometre taşları hakkında konuşuruz ve sıradaki kilometre taşı da Şubat sonu yayınlanacak olan kullanıcı önizlemesi."
Acaba Microsoft gerçekten de "Beta" isminden vazgeçip "Kullanıcı Önizlemesi - Consumer Preview" ismini mi kullanacak? Mary Jo'nun duyduğuna göre bu sorunun cevabı basit bir "evet". Daha detaylı bakacak olursak bu net bir şekilde görülebiliyor. Eylül ayında geliştiriciler için yayınlanan sürümün adı "Geliştirici Önizlemesi"ydi. Bunu Şubat sonunda yayınlanacak "Kullanıcı Önizlemesi" takip edecek ve en son "RC - Final sürüm adayı" yerine de "Kuruluş Önizlemesi" ismi kullanılacak.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları