Windows 8'e geçmeden önce bunları cevaplayın


Windows 8'e geçmek istiyorsanız cevaplamanız gereken bazı sorular var. Tercihiniz Windows 8'li bir tabletten yana mı olmalı? Yoksa dokunmatik ekranlı bir Windows 8 laptop'u mu satın almalısınız? Aşağıdaki soruları cevapladıktan sonra fikriniz çok daha netleşecek.
Windows'da kalmak istiyor musunuz? Veya başka bir işletim sistemi işinizi daha iyi görebilir mi?
Geleneksel masaüstü uygulamaları için Windows'da kalmak isteyeceksinizdir. Sadece tablet stili bir deneyim için Windows RT işletim sistemini tercih edebilirsiniz. Ancak bir tablet için Android'i tercih etmeniz halinde çok daha uygun fiyatlı cihazlar bulmanız mümkün.
Yeni bir PC satın almalı mısınız?
Varolan PC'nizde Windows XP, Vista veya Windows 7'den Windows 8'e geçmenin fiyatı oldukça uygun olacak (40 dolar). 2 Haziran 2012'den sonra satın aldığınız PC'yi 15 dolara Windows 8'e yükseltebileceksiniz.
Ancak yükseltme yapabiliyor olmanız, bunu yapmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Geçtiğimiz senelerde eski bir Windows sürümünün üzerine yenisini yüklemenin çeşitli sorunlara yol açtığını görmüştük. Yine de Windows 8'de bu tür sorunların çok daha az yaşandığını söyleyelim.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları