Windows Phone 7 almanız için 10 neden!


Yeni bir telefon satın almak istiyorsunuz ve satın alacağınız telefonun "akıllı" olacağından eminsiniz. Konu hakkında "uzman" olan arkadaşlarınızın çoğu size Android'i veya iPhone'u öneriyor. Peki kullanıcıya odaklandığını söyleyen ve son zamanlarda yükselişte olan Windows Phone 7'ye şans vermeli misiniz? Bu yazımızda Windows Phone'u tercih etmenizi sağlayabilecek 10 nedeni sizlerle paylaşacağız.
İyi kullanıcı arayüzü: Metro arayüzü en iyi Windows Phone'da kendisini gösteriyor. Döşeme tablanı arayüzü parmaklarınızla kullanmanız oldukça kolay.
Hızı: Windows Phone'da belirli görevleri hızla yerine getirebiliyorsunuz: Facebook'a fotoğraf göndermek, klavyeyle hızla yazı yazmak, e-posta göndermek, kendinize not bırakmak, sosyal ağlardaki durumunuzu güncellemek gibi.
Ofis entegrasyonu: Herkes için önemli olmasa da Windows Phone ile Exchange e-posta hesaplarına ve SharePoint sunucularına erişebilir, Word, PowerPoint, Excel belgelerini telefonunuzda oluşturabilir ve paylaştırabilirsiniz.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları