Windows Phone 8'in canlı kilit ekranı göründü


İnternete düşen yeni bir Windows Phone 8 görüntüsü, işletim sisteminde bulunması beklenen canlı kilit ekranı işlevini gözler önüne serdi.
Gayriresmi bir Nokia sitesi olan Nokia Innovation'ın yayınladığı görüntüde uygulamaların canlı bilgiler gösterebildiği kilit ekranı görünüyor. Ekranlarda Bing kilit ekranını, NFL müsabakalarından son güncellemeleri ve USA Today'in kilit ekranını görebiliyoruz. Bu kilit ekranlarının ilgili uygulamalarla mı beraber geldiği, yoksa ayrı olarak mı yüklemek gerektiği ise şu an bilinmiyor.
Kilit ekranından sızan görüntüler, Microsoft'un (sızan reklamlarda) üzerinde durduğu "Canlı Uygulamalar" işlevinin bir parçası olabilir. Sızan tanıtım materyallerinde Canlı Uygulamalar arasında parmağınızı ekranın bir yanından diğer yanına çekerek dolaşabiliyordunuz.
Microsoft, San Francisco'da bugün düzenleyeceği etkinlikte Windows Phone 8'i tanıtacak ve sonunda tüm özelliklerini açığa çıkaracak. Windows Phone 8 ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları