Windows'u sağlamlaştırmaya yönelik 6 araç ve ipucu


Windows'lu bilgisayarınızdan tam bir performans elde etmek için para harcamanız şart değil. Aşağıdaki ipuçlarını Windows 7, Vista veya Windows XP yüklü bilgisayarınızda uygulayarak virüs bulaştığından şüphelendiğiniz veya normalden yavaş çalışan bilgisayarınızı tekrar eski haline getirebilirsiniz.
1. Windows'u Windows Update ile güncelleyin: Otomatik güncellemeyi etkinleştirmemiş olsanız dahi, haftada bir elle güncelleştirmeleri denetleyin. Windows'unuzu güncel tutmak, onun düzgün bir şekilde çalışması için gerekli olan ilk adımlardandır.
2. Malwarebytes Anti-Malware ile zararlıları tarayın: Resmi Malwarebytes sitesini açamıyorsanız Windows'unuza zararlı bulaşmış olma ihtimali yüksektir. Bu, zararlı geliştiricilerinin, araçtan hoşlanmadıklarını gösteriyor ve onun etkili olduğunun bir işareti.
Eğer aracı yüklerken zararlı onu silerek size engel oluyorsa, mbam.exe adlı dosyayı farklı bir bilgisayarda yeniden adlandırmalı ve bunun ardından PC'nize kopyalarayak tarama yapmalısınız.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları