Xbox 720'nin adı çok sık duyulmaya başladı...


İlk olarak Xbox 720 projesinde çalışacak olan bir grubun belirlenmesi, ardından Xbox 720 isminin 2020 yılında geçen Real Steel isimli filmdeki reklam panolarında gözükmesi... Bütün bunlar Microsoft'un yeni konsolunun hazırlıklarının sadece görünen taraftaki kısmı.
Bütün bu olaylardan sonra MS'in, yeni konsol projesinde çalışacak olan grubun LinkedIn isimli sosyal paylaşım ağı üzerinde çalıştığı bazı yenilikleri paylaşması işleri iyice kızıştırdı. Teknolojik gelişmeleri Gematsu üzerinden takip eden WinRumors'a göreyse, proje üzerinde çalışanlardan üçü, net bir şekilde next-gen konsol departmanında çalışıyorlar.
Bu üç kişiden bir tanesi Xbox Nex Gen'in yaratıcı yönetmen koltuğunda oturuyor. Bir çalışan tarafından ayrıca yapılan bir açıklamada ise; "Üretilecek yeni cihazlarda yüksek hızda veri aktarımı esnasında elektromanyetik akışın kontrol altında tutulması üzerinde çalışıyorum." gibi net bir ibare kullanıldı.
Kısacası, son zamanlarda üst üste olan bu gelişmeler ve gelinen tarih, yalan söylüyor olamaz. MS'in yeni konsolunun adı Xbox 720 ya da değil, hiç fark etmez. Bildiğimiz tek şey çok da uzak olmayan bir gelecekte piyasada olacağı.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları