Yakındaki sinemaları bulmak çok kolay!


Sinema sitesi Sinemalar.com, yeni iPhone uygulamasıyla sinemaseverleri seans ve salon bilgisini cep telefonunda uzun uğraşlar sonucu öğrenme derdinden kurtarıyor. Dahası kullanıcının bulunduğu lokasyonu algılama özelliğine sahip olan uygulama, kullanıcının izlemek istediği filmin oynadığı seans ve salon bilgisini, en yakın çevredekiler arasından seçerek anında cep telefonunun ekranına getiriyor. Filmi başka bir semt ya da bölgede izlemek isteyen sinemaseverler de ilgili bölgedeki seans ve salon bilgilerine yine kolay bir şekilde ulaşabiliyor.

Vizyondakiler, Salonlar ve Film Ara bölümlerinden oluşan Sinemalar.com iPhone uygulaması, kullanıcıların hem yeni vizyona girmiş olan filmlere hem de Sinemalar.com arşivinde yer alan yüz bin filme hızlı bir şekilde ulaşmasına izin veriyor. Filmler hakkında yapılmış yorumlar dahil tüm bilgileri avuçlarında bulan kullanıcılar, Türkiye'de yer alan bütün salonlara da tek tek bakarak, hangi salonda hangi filmin oynadığını öğrenebiliyorlar.

Sinemalar.com'un bu uygulaması sadece 1,5 ay içinde 7.000'e yakın iPhone kullanıcısı tarafından indirilerek kullanılmaya başlandı. Şu ana dek 100 bine yakın sayfa gösteriminin yapıldığı iPhone uygulaması www.sinemalar.com/uygulamalar/IPhone adresinden yüklenebilir.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları