Yeni iPad'de beklenen ancak gerçekleşmeyenler!


"iPad 3" ismiyle çıkmasını beklediğimiz yeni iPad, "iPad" olarak ortaya çıktı ve böylelikle sonu gelmeyen dedikodular dinmiş oldu. Her zamanki gibi dedikoduların büyük bir bölümü gerçeğe dönüşmedi, beklenen bazı özellikler ise tabletteki yerini aldı. İşte yeni iPad'den beklediklerimiz, ancak bulamadıklarımız:
Yeni tasarım: iPhone 4'den iPhone 4S'e geçişte olduğu gibi yeni iPad de iPad 2'den pek farklı görünmüyor. Tabi ki bu, çoğu kullanıcı için önemsiz de olabilir. Değişikliklerin büyük bölümü, cihazın içinde bulunuyor.
Ağırlığı: Apple, biraz ağır sayılabilecek iPad'i hafifleştirmemiş görünüyor. Görünüşe bakılırsa bunun için pilin biraz küçültülmesi gerekli ancak yeni Retina ekran ile bu mümkün görünmüyor.
A6 işlemci: Apple, yeni iPad'deki A5X işlemcisinin Nvidia Tegra 3'den "dört kat fazla" performans sunduğu iddiasında. Ancak bu iddianın ne kadar gerçek olduğunu hız testleri gösterecek. Dört çekirdekli grafik işlemcisine sahip A5X'in çift çekirdekli bir işlemci olduğu söyleniyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları