Yeni nesil Microsoft Surface tanıtıldı!


Samsung Electronics, LCD panellerine kamera kullanmadan görme özelliği kazandıran PixelSense teknolojili yeni nesil Microsoft Surface'i tanıttı. Microsoft Surface'in ilk versiyonunun yenilenmesi ve Samsung'un ekran teknolojisinin birleşmesi sayesinde, üzerine koyulan parmak, el ve diğer nesneleri tanıyan geniş ve ince ekran kullanılarak dosya paylaşımı, ortak çalışma ve incelemeler yapılabiliyor.
Samsung tarafından üretilen ve yine Samsung'un geniş dağıtım ve satış ağı aracılığıyla satılacak olan LCD panel ve yeni donanım ürünü, Samsung ve Microsoft'un yakın çalışmaları sonucunda geliştirildi. Samsung SUR40'ın en önemli özelliği, kurumsal müşterilere rekabette önemli farklılıklar sunması.
Samsung Electronics Ekran Satış ve Pazarlama ekibi Kıdemli Başkan Yardımcısı Jeong-Hwan Kim, "Samsung 2002 yılından beri küresel LCD pazarının ve sektörün lideri. Surface deneyimini güçlü görüntü bazlı yeteneklere, yeni ve ince bir tasarıma kavuşturmak için Microsoft'la işbirliğine gittik. Samsung SUR40 for Microsoft Surface, şirketlerin müşterileriyle olan ilişki kurma yöntemlerini de değiştirecek bulunmaz bir interaktif deneyim sunuyor" dedi.
Microsoft Surface Genel Müdürü Panos Panay, "Microsoft dokunmatik tasarım ve görüntülü etkileşim alanında yeniliklerine devam ediyor. PixelSense teknolojisi kullanan yeni nesil Surface ile insanların keyfini birlikte çıkaracakları, şaşırtıcı doğal deneyimler sunacak yeni masaüstü ve duvar ürünleri geliştireceğiz" dedi.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları