Yılbaşında sevdiklerinize ses kalitesi hediye edin


Dünya çapında cep telefonu tasarımcısının yeni ürünleri; HTC Sensation XE with Beats Audio ve HTC Sensation XL with Beats Audio modelleri ile sevdiklerinize yılbaşında hem bir telefon hem de iyi bir müzik sistemi hediye edebilirsiniz. HTC Sensation XE with Beats Audio ve HTC Sensation XL with Beats Audio, mobil eğlence anlayışını yüksek kaliteli ses entegrasyonuyla farklı bir boyuta taşıyor ve iletişim ile multimedya uygulamalarının keyfine aynı anda varmanızı sağlıyor.
HTC ve Beats ortaklığının ilk ürünleri olan HTC Sensation XE with Beats Audio ve HTC Sensation XL with Beats Audio tüm HTC kullanıcılarının müzik ile bağlarını güçlendiriyor. HTC, HTC Sensation XE with Beats AudioTM ve HTC Sensation XL with Beats AudioTM modellerinde yer alan Beats Audio entegrasyonu, telefonunuzda film izlerken, oyun oynarken ve müzik dinlerken yüksek kalitede ses kalitesini keşfetme imkanı sunuyor.
HTC Sensation XL with Beats Audio'nun özellikleri
Beats Kulaklıklar; HTC Sensation XE with Beats AudioTM ile gelen microSD kart sayesinde binlerce şarkıyı yanınızda taşıyabilirsiniz. Dr. Dre tarafından tasarlanan özel kulak içi Beats kulaklıkları ile müzik parçalarını değiştirebilir, durdurabilir, telefon cebinizdeyken sesini ayarlayabilirsiniz.
Tasarım, Performans ve Büyüleyici Ses; 4.7" ekranı, 9.9 mm ince tasarımı ve Beats Audio özelliğine sahip HTC Sensation XL with Beats Audio müzik, film ve oyunlar için yüksek ses ve görüntü kalitesi ile en iyi eğlence deneyimini yaşamanız için tasarlanmış. Beyaz rengin asaletini taşıyan HTC Sensation XL with Beats Audio, Beats tarafından geliştirilen, ses yazılımıyla müziği sanatçının istediği şekilde duymanızı sağlıyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları