Zuckerberg'in mektubundan 10 önemli bilgi!


Facebook, halka açılacağını bu hafta CEO'su Mark Zuckerberg'in ağzından dünyaya duyurmuştu. Halka arz başvurusunu hazırlanan sosyal dev, hem interneti baştan aşağı değiştirmeyi, hem de yatırımcıların ceplerini doldurmayı planlıyor. Zuckerberg'in yatırımcılara Facebook hakkında yazdığı mektup ise sosyal dev hakkında bazı önemli gerçekleri bize öğretiyor. İşte Zuckerberg'in mektubundan 10 önemli bilgi:
1. Facebook sosyal bir görevi yerine getirmek için kuruldu: Zucerberg, Facebook'un kuruluş amacını şöyle açıklıyor:" Facebook, bir şirket olmak için oluşturulmadı. Meydana getirilme nedeni, bir sosyal görevi yerine getirmekti - dünyayı daha açık ve bağlı bir hale getirmek."
2. Facebook, matbaa makinesinden etkilendi: "Biz, Facebook'ta insanların bilgiyi yayma ve tüketme şeklini değiştiren teknolojilerden ilham alıyoruz." "Matbaa makinesi ve televizyon gibi icatlar hakkında sıkça konuşuyoruz."
3. Facebook, iki kişi arasındaki ilişkiyle alakalı: "Kişisel ilişkiler, toplumumuzun temel bir öğesi. Yeni fikirleri ilişkiler ile keşfediyor, dünyamızı bu yolla anlıyor ve uzun vadeli mutluluklar sunuyoruz."ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları