ZyXEL'den çok fonksiyonlu medya sunucusu


ZyXEL, NSA300 serisinin güçlü üyesi NSA325 modeli ile yeterli depolama kapasitesi ve yüksek performanslı HD video izleme keyfi sunuyor. Ev ve ofislerde ağ üzerinden erişilebilen depolama ünitesi kurmak isteyenler için cazip bir ürün olan ZyXEL NSA325, yoğun verilerin saklanması ve paylaşılması gibi, tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlandı. Kişisel bulut avantajı sunan NSA325, her yerden veriye kolay erişim ve paylaşım gibi avantajları ile beğeni topluyor.
Video, fotoğraf gibi büyük boyutlu içerikleri rahat ve kolay bir şekilde depolayabilen NSA325, istenildiği an saklanan verinin kullanılmasını ve paylaşılmasını mümkün kılıyor. Farklı ihtiyaçları karşılamak için yeterli depolama kapasitesi sağlayan NSA325'in başka bir avantajı da yüksek performanslı HD streaming sunması.
Güçlü performansı ile dikkat çeken ve HD kalitesindeki görüntüleri tek olarak veya aynı anda, birden fazla ekranda gösterebilen ZyXEL NSA325, segmentindeki ürünlere göre çok daha hızlı bir ürün. ZyXEL NSA325, kompakt tasarımı, hızlı yedekleme özelliği, düşük gürültü akıllı fanı ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.
Toplam depolama alanı 6 TB olan NSA325, 1.6 GHz'lik güçlü çekirdek işlemciye sahip ve 512 MB kapasiteli belleği ile yüzlerce film ve binlerce yüksek çözünürlüklü fotoğrafın saklanabileceği eşsiz bir ürün. Aynı anda birden çok cihazda aynı görüntü izlendiğinde bile HD kalitesinden hiç ödün vermeyen NSA325, en iyi performansı garanti ediyor. Dosyalarının her zaman tam koruma altında olduğuna emin olmak isteyen kullanıcılara "hepsi bir arada" yedekleme çözümü sunan ürün, streaming yeteneği sağlıyor.
Küresel çapta 32 bölge ofisi ve 2 Ar-Ge merkezi bulunan ve pek çok yeniliğe imza atan ZyXEL, cep telefonu bilgisayar ve tabletlerin depolama kapasitelerindeki sınırlamayı göz önünde bulundurarak kullanıcılarına "bulut" seçeneği de sunuyor. Üründe bulunan zMedia özelliği, "Mobil Bulut" olarak çalışıyor ve akıllı telefon aracılığıyla cihaz konfigürasyonu, dosya oynatma ve indirme gibi işlemlerin uzaktan yönetilebilmesini sağlıyor. NSA325, ayrıca akıllı telefon ve tablet PC gibi mobil cihazlardan torrent dosyası gönderen Dropbox ile de uyumlu çalışıyor. Üründeki verilere tablet, bilgisayar veya akıllı telefonlar ile Wi-Fi bağlantısı üzerinden ulaşılabiliyor. Bunlara ek olarak, USB bağlantısı ile film, video ve fotoğraf aktarımı gerçekleştirilebiliyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları